Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

HUZUREVİ SAKİNLERİNE İFTAR-2013


Çukurova GİAD üyeleri, 8'inci kez Huzurevi sakinleri ile iftarda buluştu
 
İftar yemeğinin huzuru sevgiyle katlandı
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), geleneksel etkinliklerinden biri olan Adana Huzurevi sakinleri ile iftar yemeği programı 8'inci kez gerçekleşti. Genç işadamları ve iş kadınlarının yanı sıra eşleri ve çocuklarının da katıldığı iftar yemeğinde neşeli sohbetler yaşandı, keyifle seslendirilen şarkılar iftar yemeğinin lezzetini artırdı.
Park Zirve'de verilen iftar yemeğinde Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve eşleri, Adana Huzurevi'nden gelen misafirlerini kapıda kırmızı güller vererek karşıladı, hediye paketleriyle de uğurladı. Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı. Yemeklerin, tatlıların yenilip, çayların içilmesinin ardından yapılan keyifli sohbetler ve kahkahalar, yemeğin verildiği salonun havasını değiştirdi. Bazı huzurevi sakinleri, Türk Sanat Müziği'nden şarkılar seslendirerek, iftar yemeği programını renklendirdi. Konukların masasını tek tek gezen Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, kimi zaman onların yanında sandalyede oturarak, kimi zaman yere koyduğu dizlerinin üzerinde durarak sohbet etti.
Geçen yıl iftar yemeğinde Adana Huzurevi'ndeki Küçük Evler Projesi'ne ev yaptırarak katkı sözü verdiklerini hatırlatan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, "Ancak, bu projenin durdurulduğunu öğrendik. Bu nedenle de bu sözümüzü gerçekleştiremedik. Ancak, daha güzel bir projeyle katkıda bulunacağımız zamanı ve ihtiyacı bekliyoruz. Küçük evler yapamadık, ama, daha güzel şeyler yapacağız. Güzel plan ve projeyle üyelerimizle birlikte bunu gerçekleştireceğiz" dedi.
Adana Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı da, her yıl gerçekleştirilen iftar etkinliği nedeniyle Çukurova GİAD'a teşekkür etti. Küçük Evler Projesi'nin durdurulmuş olmakla birlikte, Adana'yı Türkiye'de tek yapabilecek projelerin yakın zamanda hayata geçirileceğini belirten Avcı, "150 kapasiteli Huzurevi Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'miz şu anki binamıza ek olarak yapılacak. Bakanlığımızca projesi onaylandı, ödeneği gönderildi, ihaleye çıkılacak. Ek bina yapılacak. Yaşlılarımız batı standartlarında bir merkeze kavuşacaklar. Bu binamızın tefrişinde de desteğinize ihtiyacımız olacak" diye konuştu. 
 

FOTO GALERİ