Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÖNCE DEFİLE, SONRA HEDİYE


Alkışlar Çukurova GİAD Kadın Platformu için
 
Önce defile, sonra hediye
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Kadın Platformu üyeleri, başarılı ve hayırlı bir organizasyona daha imzasını attı. Yardım amacıyla çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak, çeşitli kıyafetleri sunarak mankenlik yapan Çukurova GİAD'lı hanımlar, bu etkinlikten elde edilen gelirle bir ilkokula klima, bilgisayar ve yazıcı hediye etti.
Adana'da Fashion VIP Dergisi, Çukurova GİAD Kadın Platformu, Türkiye Yardımsevenler Derneği Adana Şubesi ve Şenbayrak Otel'in katkılarıyla 'Ünlü Anneler ve Çocukları' konulu defile düzenlendi. Geçen ay gerçekleştirilen, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş'un da izlediği defilede, Çukurova GİAD'lı hanımlar, çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak, çeşitli kıyafetleri sundular. İş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri tarafından 11 mağazanın kıyafetlerinin sunulduğu defilede, Çukurova GİAD Kadın Platformu'nun elde ettiği gelir, bir ilkokula eğitim desteği oldu. Çukurova GİAD'lı hanımlar bu gelirle bir klima, bir bilgisayar ve yazıcı satın aldı. Bu cihazlar, Denizli İlkokulu'ndaki bir sınıfa hediye edildi. Çukurova GİAD Kadın Platformu yöneticileri Gonca Saygılı ve Zehra Sakarya ile Utku Özalp, karne günü okulu ziyaret etti. Klima, bilgisayar ve yazıcının monte edildiği sınıfa giden Çukurova GİAD yöneticileri, öğrencilerle sohbet etti. Okul sıralarına oturup, öğrencilik yıllarını da anımsayan Saygılı, Sakarya ve Özalp, "Defile çok güzel ve anlamlı bir organizasyondu. Biz de destek verdik ve elde ettiğimiz gelirle Denizli İlkokulu'ndaki bir sınıfımıza klima, bilgisayar ve yazıcı aldık. Çocuklarımızın da destek verdiği bu organizasyon gibi farklı organizasyonları sürdüreceğiz. Yardımın yapıldığı sınıftaki çocukların gözlerindeki parıltı, yüzlerindeki umut bizleri de çok mutlu etti" dediler.
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, etkinlikte emeği geçenleri kutlayarak, Kadın Platformu üyelerine ve onlarla birlikte podyuma çıkan çocukların anlamlı bir organizasyona imza attıklarını söyledi. Okul yöneticileri de, eğitime destekleri nedeniyle Çukurova GİAD Kadın Platformu üyelerine teşekkür etti. 

FOTO GALERİ