Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

2'NCİ SPOR TURNUVASI

    Çukurova GİAD’dan coşku dolu etkinlik
 
    Turnuva, kaynaşma, kutlama
 
    Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), ilkini geçen yıl düzenlediği Spor Turnuvası’nın ikincisi yapıldı. Dernek üyeleri ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda, Cumhuriyet’in kuruluşunun 94’üncü yıldönümü de coşku içerisinde kutlandı.
    Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü tesislerinde yapılan Spor Turnuvası’na Çukurova GİAD üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Dernek üyelerinin aileleriyle birlikte katıldığı organizasyon brunch ile başladı. Salonda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Atatürk’ün dev posteri ile Türk Bayrağı asılırken, masalarda da Türk Bayrağı desenli balonlar ve Türk bayrakları yer aldı. Cumhuriyetle özdeşleşmiş marşlar çalındı. Etkinliğe katılan Çukurova GİAD üyeleri, eşleri ve çocukları, Türk bayraklarını sallayarak, 10. Yıl Marşı ve İzmir Marşı’nı söylediler ve Cumhuriyet Bayramı’nı kutladılar. Neşeli sohbetler eşliğindeki kahvaltının ardından minyatür futbol ve basketbol turnuvaları yapıldı. Turnuvanın Koordinatörü Kahraman Özer Canbulan, katılım listesini alarak, takımları oluşturdu, ardından kurayla eşleştirme yapıldı. Çekişmeli geçen müsabakalar sonrası, başarılı takımlara ve sporculara kupaları ile madalyaları verildi.
    Turnuvaya katılan üyeleri ve ailelerini kutlayan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, dernek olarak sosyal projelere de önem verdiğini belirterek, “Geçen yıl üyelerimiz ve ailelerini kaynaştırmak amacıyla ilkini düzenlediğimiz turnuvamıza bu yıl katılımın daha fazla olması bizleri mutlu etti. Bu yıl Cumhuriyet Bayramı’mıza da denk gelen turnuvamızı her yıl artan katılımla sürdürecek, sosyal, sportif faaliyetlerimizle üyelerimiz ve ailelerini daha sık buluşturacak ve kaynaştıracağız” dedi. Cumhuriyetin kuruluşunun 94’üncü yıldönümünü de kutlayan Başkan Sakarya, “Eşine rastlanmayan bir mücadele ile kazanılan zaferin ardından kurulan Türkiye Cumhuriyeti, her türlü zorlukların üstesinden gelmiştir ve gelecektir. Tek vatan, tek bayrak ve tek devlet ilkesi ile birbirine sımsıkı sarılan Türk Milleti, her türlü birlik ve beraberlik ile aşacak, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek baki kalacaktır. Bu düşüncelerle cumhuriyetimizin kuruluşunun 94’üncü yıldönümü kutluyor, Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak, bizlere modern, çağdaş bir ülke bırakan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” diye konuştu.