Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ADANA GÜVENLİĞİ İÇİN ORTAK PROJELER

Çukurova GİAD yönetimi Yıldız’ı ziyaret etti
 
Adana güvenliği için ortak projeler
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, bir şehrin gelişimi ve yatırımların artması için güvenliğin büyük önemi olduğunu, Adana güvenliğine yönelik yapılacak tüm projelere destek sözü verdi.
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcıları Rafet Milli ve Hakan Burç, Genel Sekreter Ömer Ertuğrul, Sayman Ceyhun Baskın, Yönetim Kurulu Üyeleri Efsun Tekyeten, Gökalp Sofuoğlu, Kahraman Özer Canbulan ve Fikri Oğuzhan Ertem, Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan Sakarya ve yönetim kurulu üyeleri, kendilerini tanıtıp, Yıldız’a derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Çukurova GİAD’ın ‘Adana sevdalısı işadamları’ tarafından kurulduğunu, kenti için çalışan işadamlarının üye olduğunu vurgulayan Sakarya, “Çukurova GİAD olarak her zaman her üyemizle devletimizin yanındayız. Biz işadamları için yatırım yapacağımız yerdeki güvenlik de çok önemli bir unsurdur. Adana’mızın her alanda büyümesini sağlayacak etkenlerden birisi güvenliktir. Bu bağlamda biz Çukurova GİAD olarak Emniyet Müdürlüğümüzle birlikte, uygun görülecek her projeye destek vermeye hazırız” dedi.
Güvenli bir Adana tesis etmek için sivil toplum örgütleri ve iş dünyası ile iç içe olmanın önemine değinen Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız da, Çukurova GİAD’ın desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Adana’nın güvenliğinin her konuda kentin gelişimine katkı sağlayacağını kaydeden Yıldız, “Güvenlik tesis edildiği sürece ticaret hayatı daha rahat çalışır, yatırımlar artar, turizm artar, sosyal hayata da çok olumlu etkileri olur. Adana’nın daha gelişmiş bir kent olması, daha müreffeh, daha modern, daha huzurlu, daha güvenli bir Adana için üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Her alanda büyümenin sağlanması için kentimizin güvenliği olmazsa olmaz unsurlardan birisidir. Sivil toplum örgütlerinin ve iş dünyasının da desteğiyle güvenli Adana tesis etmek için polisimiz 24 saat görevinin başındadır. Devletin yatırımları, hayata geçirilen projelerle birlikte Adana’nın, Adana halkının huzur ve güvenliğinin sağlanması için halkımızın da desteğiyle çalışacağız. Bereketli toprak üzerinde kurulan, yıllardır sanayide öncü olmuş Adana’yı bulunduğu yerden çok daha iyi yere getirmek için hepimizin ortak paydası, ortak hedefidir. Bunun için de el birliğiyle çalışacağız” diye konuştu.

FOTO GALERİ