Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

'ADANA SUÇLARDA SONDAN BİRİNCİ OLACAK'

Çukurova GİAD’dan Emniyet Müdürü Ak’a ziyaret
 
‘Adana suç oranında sondan birinci olacak’
 
Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, daha huzurlu, rahat, yaşanabilir bir Adana için çalıştıklarını belirterek, “Adana’yı suçla mücadelede birinci, suç oranında ise sondan birinci yapacağız” dedi.
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcıları Kazım Tosun ve Hakan Burç, Yönetim Kurulu Üyesi Efsun Tekyeten, Üyeler Tolga Gezerşen ve Emre Onur Nargile, yaklaşık bir ay önce Adana’ya atanan Emniyet Müdürü Osman Ak’ı makamında ziyaret ettiler. Dernek hakkında bilgi veren Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, çeyrek asırlık geçmişe sahip derneğin 200 üyesinin Adana’dan yapılan ihracatın 5’te 1’ini gerçekleştirdiğini bildirdi. Sakarya, Adana’yı hak ettiği gerçek yönüyle tanıtmak, yatırımcıların dikkatini çekmek amacıyla projeler geliştirdiklerini, sosyal faaliyetlere ve sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık verdiklerini söyledi. Son olarak 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimini unutturmamak, halkın bu konuda bilincini canlı tutmak amacıyla proje hazırladıklarını bildiren Başkan Sakarya, bu proje kapsamında darbe girişimini anlatan film hazırlattıklarını, projenin startını 1 Ekim’de Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum’un da katıldığı toplantıyla verdiklerini kaydetti. Sakarya, “15 Temmuz gazilerimizin de katılımıyla yaptığımız toplantının ardından dev led ekran ve özel ses sistemi döşenmiş 2 kamyonla 11 ilçe dolaşıldı. Bu ilçelerin mahalle ve köyleri gezilerek, darbe girişimini anlatan filmin on binlerce kişi tarafından izlenmesini sağladık. Şu anda aynı çalışma Adana merkez ilçelerimizin mahalle ve köylerinde yapılıyor. Biz Çukurova GİAD olarak, doğduğumuz, doyduğumuz memleketimize borcumuzu ödemek için, Adana’mız için canla başla çalışıyoruz. Adana’mız için yapılacak her türlü çalışmada destek vermeye hazırız” dedi.
YAŞANABİLİR ADANA
Çukurova GİAD’ı Adana için hayata geçirdikleri projeler nedeniyle kutlayan Adana Emniyet Müdürü Osman Ak da, “Adana’ya hizmet için geldik. Yaşanabilir, huzurlu, güvenli, geleceğe umutla bakan insanların yaşadığı bir Adana için çalışıyoruz. Geldikten sonra yaptığımız operasyonlarda, halkla birlikte hareket ettik. Halkımız, polisimizin yanlarında olduğunu gördü, destek verdi. Geçmişte polise taş atan çocuklar, bugün polisle futbol oynuyorlar. Empati sağlıyor, polis-vatandaş el ele vererek Adana’yı yaşanabilir kent yapmak için çabalıyoruz. Tedbirler alıyor, operasyonlar yapıyoruz. Adana’yı suçla mücadelede birinci, suç oranınca ise sonuncu, yani sondan birinci yapacağız. Bunu da el ele vererek, top yekün hareket ederek, herkesin kendini sorumlu tutmasıyla, sizlerin de yapacağı projelerle, Adana halkıyla birlikte gerçekletireceğiz” diye konuştu. 

FOTO GALERİ