Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ALKIŞLAR ÇUKUROVA GİAD İÇİN

Çukurova GİAD’ın 22. Yıl Balosu muhteşemdi
 
Alkışlar Çukurova GİAD için
 
Adana için yaptığı projeleri, üyesi işadamlarına katkıları, uluslar arası düzeyde ses getiren toplantıları ile sivil toplum örgütleri arasında çıtası hızla yükselen Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), muhteşem 22’nci kuruluş yıldönümü balosuyla da ses getirdi. Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral, 2 yılda 153 faaliyet gerçekleştiren mevcut yönetimi kutlayıp, “Bu ayda ortalama 6 faaliyet demektir. Böylesine başarılı bir dönem yaşayan ve yaşatan Çukurova GİAD’ı alkışlıyorum” dedi. Sertap Erener’in konseriyle renklendirdiği gecede, yeni üyelere üyelik belgeleri verildi. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, başarıda büyük emeği bulunan yönetim kurulu üyeleri, eski dönem başkanları ve üyelere madalya vererek, teşekkür etti.
Sheraton Oteli’ndeki 22’nci  Kuruluş Yıldönümü Balosu’na Adana Valisi Hüseyin Avni Çoş, CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı Tarkan Kulak, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği Başkanı Murtaza Kılçık, TÜGİK Başkanı Erkan Güral, TÜGİK’in aynı zamanda kurucu başkanı olan TÜGİK Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Erhan Özmen, ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez, AGİAD Başkanı Tamer Gülcan ile birlikte çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, üyeleri, seçkin konuklar katıldı.
11’inci dönem yönetiminin hizmetteki 2 yılını anlatan sunumla başlayan gecenin açış konuşmasını yapan Çukurova GİAD Başkanı ve TÜGİK Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Sakarya, 31 Mart 2012’de göreve geldikten sonra yaptıkları başarılı faaliyetlerin tamamının başarılı ekip olmakla gerçekleştiğini belirtip, yönetim kurulu üyelerine, yedek yönetim kurulu üyelerine, 2 yıl önce hizmet bayrağını kendisine teslim eden 10. Dönem Başkanı Hakan Çelik’e teşekkür etti. Eşi Zehra Sakarya ve yönetim kurulu üyelerinin eşlerine de verilen destek nedeniyle teşekkür eden Sakarya, “2 yılda çok güzel işler yaptık. Daha fazlasını da yapabilirdik, yapacağız da. Eğer biz güçlü bir ekip olmasaydık, şimdi gururla, onurla çıkıp, konuşuyor olmazdım. Biz birbirimizi ekip olarak hiç bırakmadık. Başarının sırrı ekip olmakta, akıllı işleri sağlam ekiple yapmaktır. Yapamadığımız çok şeyi de Allah izin verirse yapacağız” dedi. TÜGİK Başkanı Erkan Güral da, Çukurova GİAD’ın 2 yılda 153 faaliyet yaparak büyük başarı sağladığını belirterek, “Bu ayda ortalama 6 faaliyet demektir. Böylesine başarılı bir dönem yaşayan ve yaşatan Çukurova GİAD’ı alkışlıyorum” diye konuştu. Güral, Sakarya’nın Başkan Yardımcısı, Çukurova GİAD Yönetim Kurulu Üyesi Efsun Erkemen’in TÜGİK  Yönetim Kurulu üyesi olduğunu hatırlatıp, “Çukurova GİAD’ın başarılı çalışmaları TÜGİK’e de taşınacak” dedi.
Yeni üyelere üyelik belgelerinin verilmesinin ardından Eurovizyon Şarkı Yarışması’nda Türkiye’ye ilk birinciliği getiren Sertap Erener konser verdi. Bu şarkısı Eurovisyon tarihinde en iyi şarkılar sıralamasında 9’uncu sırada da yer alan Erener, yaklaşık 2 saat süren konserinde şarkıları ve sahne performansı ile konuklara muhteşem gece yaşattı.
ÇUKUROVA GİAD'IN YENİ ÜYELERİ
Gecede üyelik belgeleri verilen Çukurova GİAD’ın yeni üyelerinin adları şöyle:
"Didem Görgün, Serkan Müjde, Osman Ali Homurlu, Yaşar İkincisoy, Aykut Aydoğan, Barış Ünlüdalgıçer, Selçuk Televi, Emre Onur Nargile, Selçuk Konkur, Dilara Deniz, Bahar Bindebir, Volkan Gündoğdu, Tarık Sivri, Necati Onatça.”