Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ATO'DAN ÇUKUROVA GİAD'A ADANA TEŞEKKÜRÜ

ATO’dan Çukurova GİAD’a Adana teşekkürü 
 
“Faaliyetlerinizle kentimizin imajını değiştirdiniz”
 
Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe, Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), Adana’nın imajını değiştiren, tanınılırlığını artıran projelere imza attığını söyledi.
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcıları Hakan Burç ve Kazım Tosun, Genel Sekreter Ömer Ertuğrul, Sayman Gökalp Sofuoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Efsun Erkemen, Kamer Acer, Rafet Milli ve Ceyhun Baskın, ATO’yu ziyaret etti. ATO Başkanı Menevşe’nin yanı sıra Başkan Yardımcıları Halis Bayrak ve Mehmet Şahbaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Emine Nargile, Cevdet Şeker, Erdinç Güneyli ve aynı zamanda Çukurova GİAD üyesi olan Mehmet Özel’in de bulunduğu ziyarette konuşan Sakarya, dernek yeni yönetimini tanıttı, Menevşe’ye, derneğin son 2 yılda yaptığı faaliyetleriyle ilgili detaylı bilgiler bulunan bir kitabı hediye etti.  30 Mart’taki seçimlerle yeni başkanlarına kavuşan Adana’nın daha fazla kaybedecek zamanı olmadığını belirten Sakarya, “Adana’da birlik, beraberlik, güç birliği ve gelişmeler istiyoruz. Biz Çukurova GİAD olarak, geçtiğimiz dönemde gücümüz ölçüsünde bir şeyler yaptık. Adana’nın marka kent, dünya kenti olmasını için projeler hayata geçirdik. Bu çalışmalarımızın meyvesini herkesin Adana’yı konuşmasıyla, dünya kentinden söz edilmeye başlanmasıyla aldık. Yerel seçimlerde adaylarımızın projelerinde de bunları gördük. Gördüğümüz bir şey daha var ki, Adana’nın her açıdan tanıtım eksikliği bulunduğu gerçeğidir. Adana’nın tanıtım sorunu var. Adana’nın ağabeyi yok. Bir değil çok sayıda ağabeyi olmalı. Ağabeylerden bir kurul oluşturup, sivil toplum örgütlerini de dahil edip, Adana için, Adana’mızın gelişimi için kararlar alınmalı, görev dağılımı yapılıp Adana için çalışılmalıdır” dedi.
Bu görüşlere katılan, Çukurova GİAD’ı Adana için yaptığı başarılı çalışmaları, hayata geçirdiği önemli projeleri nedeniyle kutlayan ATO Başkanı Atila Menevşe de, “Adana için yapılacak çok şey var. Bunun için herkes bir araya gelmeli, birlik ve beraberlik sağlanmalıdır. Halkalar birbirini tamamlar. Biri koparsa iş biter. Çukurova GİAD olarak çok güzel işler yaptınız. Adana’nın imajını değiştirdiniz, dikkatleri ilimize çektiniz. Adana’da çıtayı yükselttiniz. Bu dönemde daha iyisini yapacağınızdan şüphem yok. Adana adına teşekkür yaptıklarınız için teşekkür ederiz. Adana için her zaman birlikteliğe, desteğe hazırız” diye konuştu.