Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

AYRICALIKLAR BU AKADEMİDE

Çukurova GİAD Akademi-3 başlıyor
 
 
Gençler ! Bu projeyi kaçırmayın
 
 
Ayrıcalıklar bu akademide
 
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD) büyük önem verdiği insan odaklı projelerinden biri olan Çukurova GİAD Akademi’nin (Management Business Academy-MBA) üçüncüsü başlıyor. İnternet üzerinden yapılan başvurular için son tarih 28 Aralık, dersler ise yeni yılın ilk ayında başlayacak.
 
 
AKADEMİ GENÇLERİ BİR ADIM ÖNDE
Üniversite son sınıf öğrencileri ile üniversiteyi yeni bitirmiş ve 30 yaşını geçmemiş gençlerin yararlanabildiği Çukurova GİAD Akademi, gençleri iş hayatlarında bir adım öne çıkartacak eğitimler gerçekleştiriyor. Alanlarında uzman, birbirinden değerli hocaların verdiği eğitimlere katılan gençler, elde ettikleri bilgilerle güçleniyorlar. ‘Gençlere Yatırım Geleceğe Yatırım’ sloganıyla ilki 2016-2017 sezonunda hayata geçirilen MBA için başvurular ‘www.giadakademi.com’ adresinden kabul ediliyor. 28 Aralık 2018 tarihinde sonlanacak olan başvuruların ardından 10-12 Ocak 2019 tarihlerinde mülakat yapılacak.
 
İLK DERS 25 OCAK’TA
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yeni yılın ilk projesi niteliği taşıyan MBA’de derslere 25 Ocak 2019 tarihinde başlanacağını açıkladı. Akademinin insan odaklı projelerinden birisi olduğuna dikkat çeken Başkan Sakarya, “İlk iki dönemde onlarca öğrencinin mezun olduğu akademi ile gençlerimizi iş dünyasına, geleceğe hazırlıyoruz. Akademiden ücretsiz yararlanan öğrencilerden başarılı olanlara çeşitli işletmelerde staj görerek, çalışma hayatının pratiğini yapma imkanı da sağlıyoruz. Rekabetin olmazsa olmazları insana, bilgiye, teknolojiye, inovasyona ve çevreye yatırımdır. Akademi programımız, bu gerçekten yola çıkarak hayata geçirdiğimiz ve ülkemizin geleceği olan gençlerimizi geleceğe hazırladığımız bir projedir. Önceki yıllarda başvurularda izdiham yaşadığımız programımıza geleceğine yön vermek, katkı koymak, kendini geliştirmek ve bilgiyle güçlenmek isteyen gençlerimizi bekliyoruz” dedi.
 
KİMLER GELDİ?
Çukurova GİAD Akademi’de geçmiş dönemlerde Prof. Dr. Kerem Alkin,  Prof. Dr. Emre Alkin, Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, Prof. Dr. Azmi Yalçın, Ahmet Şerif İzgören, Şeref Oğuz, Vahap Munyar, Hakan Güldağ, Cüneyt Başaran, Serdar Kuter, Altay Ayhan, Dr. Can Erdem, Ali Murat Özkeçeli başta olmak üzere alanlarında uzman önemli isimler ders vermişlerdi.

FOTO GALERİ