Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

'BAKANIMIZA İNANCIMIZ TAM'

Çukurova GİAD Başkanı, Bakan Sarı’nın çok yararlı işler yapacağına inandığını söyledi
 
 
‘Bakanımıza inancımız tam’
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı’nın Çevre ve Şehircilik Bakanı olmasının hem ülke, hem de Adana için şans olduğunu söyledi. Sakarya, “Sayın Fatma Güldemet Sarı’nın bakanlığı boyunca vatana ve Adana’ya çok yararlı işler yapacağına inancımız tam” dedi.
64’üncü hükümette Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı’nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevine getirilmesinin Adana’daki yankıları sürüyor. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı’ya yeni kabinede bakanlık görevi verilmesini sevinçle karşıladıklarını söyledi. Başkan Sakarya, Sarı’nın mesleği ve bilgi birikimi ile bu bakanlığa layık bir kişi olduğunu ve çok iyi yöneteceğini vurguladı. Kendisinin de yakından tanıdığı Bakan Fatma Güldemet Sarı ile geçmişte 4 yıl birlikte çalışma imkanı bulduğunu da hatırlatan Ömer Faruk Sakarya, “Fatma Güldemet Sarı hanımefendinin, azimli, çalışkan, dürüst ve vizyonel kişiliği ile bakanlığı boyunca vatana ve Adana’ya çok faydalı işler yapacağına inancımız tamdır. Mesleği ve bilgi birikimi ile bu bakanlığa layıktır ve çok iyi yönetecektir” dedi. 7 Kasım sonrası oluşan siyasi tablonun istikrarı beraberinde getireceğini de kaydeden Başkan Sakarya,  şöyle konuştu: 
‘BELİRSİZLİK KALKTI’
“İş dünyası istikrar ister, belirsizlikten rahatsız olur. Haziran seçimlerinin ardından koalisyon kurulmamasıyla oluşan belirsizlik, 7 Kasım seçimlerinin ardından kalkmıştır. Bunun yanı sıra, yeni kabinede Adana’ya da bakanlık verilmesi, özellikle vizyonel dürüst, çalışkan kişiliği, azimli oluşuğuyla tanıdığımız, benim de geçmişte 4 yıl birlikte çalıştığım sayın Fatma Güldemet Sarı’nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na getirilmesi Adana’mız için büyük bir şanstır. Kabinede bakanımızın olması, hükümetin Adana’ya bakışı, Adana’ya verdiği önem açısından da önem arz etmektedir. Biz sivil toplum örgütlerine düşen görev kentimiz için projeler üretip, bakanımızdan Adana için hizmet isteklerinde bulunmak, Adana’nın üzerindeki toprağı silkeleyip, eski parlak günlerine gelmesi için el birliğiyle çalışmak, bakanlığımızın da desteğiyle hizmet üretmek, Adana’yı dünya kenti yapmak olmalıdır.” 

FOTO GALERİ