Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

BİLGİÇ'TEN ÇUKUROVA GİAD'A ÖVGÜ

   Tebrik ziyaretinde bulunan Çukurova GİAD’a  Bilgiç’ten övgü
 
   “Adana’ya hizmetlerinizi takdirle karşılıyorum”
 
   Adana Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Şahin Bilgiç, Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), sivil toplum örgütleri arasında farklı bir yeri bulunduğunu, dünyaca ünlü konukları kentte ağırladıkları toplantılar ve projeleriyle kenti için çalıştığını vurgulayarak, “Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve ekibinin Adana’ya verdikleri hizmetleri takdirle karşılıyorum” dedi.
   Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcıları Rafet Milli ve Hakan Burç, Sayman Ceyhun Baskın ve Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Özer Canbulan, olağan genel kurulda yeniden ATB Başkanlığı’na seçilen Şahin Bilgiç’e tebrik ziyaretinde bulundular. Bilgiç’in yanı sıra ATB Meclis Başkanı Osman Bağış, Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Yumuşak ve Hamit Tezcan’ın da bulunduğu ziyarette Adana’ya hizmetlerle ilgili  samimi sohbetler yapıldı. Son yıllarda Adana’nın ihtiyacı olan birlikteliğin ATB ve odalar tarafından sağlandığına dikkat çeken Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, “Adana’nın ihtiyacı olan birliktelik için teşekkür ediyoruz. Bunun devam etmesi de önemli. Çünkü oluşan ahenk Adana’ya çok güzel katkı koyan, faydalı bir oluşum haline geldi. Olması gerekenlerin yapılması, Adana’nın kazanması için gereken her şeyi yapıyorsunuz. Bu birlikteliğin devamı ile birlikte önümüzdeki yıllarda Adana’mızın kazanmaya devam edeceğine inanıyoruz. Adana için, memleketimiz için, borsamız için yapacağınız katkılar ve çalışmalar için şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi. Sivil toplum örgütünde yöneticilik yapmanın büyük özveri istediğine dikkat çeken ATB Başkanı Bilgiç de, Çukurova GİAD’ın Sakarya başkanlığında son yıllarda büyük projeler ve programlara imza attığını, yapılan bu çalışmaların kente büyük katkı koyduğunu vurguladı.
   ‘ADANA KAZANÇLI ÇIKSIN’
   Sakarya’yı ve dernek üyelerini kutlayan Bilgiç, bu bağlamda Çukurova GİAD’ın STÖ’ler arasında ayrı bir yeri ve önemi bulunduğunu da kaydetti. Adana için yapılan bu programlar nedeniyle Başkan Sakarya’nın ve Çukurova GİAD’ın kıskanılabildiğini, ekibe gıpta edildiğini de bildiren Bilgiç, “Sizin de ifade ettiğiniz gibi gerçekten Adana’da güzel bir birliktelik var. 4 oda tek oda gibi çalışıyoruz. Bu heyecanı, bu birlikteliği sizlerle birlikte inşallah yeni dönemde de yürüteceğiz. Nihayetinde hepimiz Adana kazançlı çıksın istiyoruz, STÖ’ler olarak sizlerin ilişkileriniz de eskiye göre çok çok iyi noktada. Bunlar Adana’nın iyiliği için, Adana’nın gelişmesi için, üst liglere çıkması için önemli. Tabi, STÖ’ler içerisinde Çukurova GİAD’ın ayrı bir yeri var. STÖ’de bulunmak, hele hele yönetici olmak fedakarlık demektir. Sizler işinizden, gücünüzden, ailenizden, sosyal yaşantınızdan fedakarlık yaparak Adana için çalışıyorsunuz. Gerçekten çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz.  Dünyaca ünlü konukları kentimize getirdiniz, projeler yaptınız, Adana’mızı tanıttınız. Sizlerin bu hizmetlerini, bu gayretlerinizi takdirle karşılıyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ