Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

BİLGİSİ HANIMLARA GELİRİ ÇOCUKLARA

  Çukurova GİAD Kadın Platformu’ndan muhteşem organizasyon
 
 
  Bilgisi hanımlara geliri çocuklara
 
 
  Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Kadın Platformu’ndan muhteşem bir organizasyon daha. Çukurova GİAD Kadın Platformu, kişisel marka, stil ve imaj uzmanı Rüzgar Mira Okan’ı Adanalı hanımlarla buluşturacağı, ‘Kadın ve Moda’ konulu konferans düzenledi. Bu konferansın geliri kanser hastası çocuklar için harcanacak.
  Derneğin sosyal faaliyetlerinin artmasını, daha etkin hale gelmesini sağlamak amacıyla dernek bünyesinde oluşturulan, kurulduğu günden bu yana çeşitli etkinliklere imza atan Çukurova GİAD Kadın Platformu, bu kez, Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi yararına organizasyon için kolları sıvadı. Bu çerçevede “Kadın ve Moda” konulu konferans düzenlendi. Kişisel marka, stil ve imaj uzmanı Rüzgar Mira Okan’ın konuşmacı olarak katılacağı konferans 25 Ekim’de Hiltonsa’da yapılacak.
  Organizasyonla ilgili çalışmaları yürüten Çukurova GİAD Kadın Platformu Yetkilisi Zehra Sakarya, “İstanbul Moda Akademisi’nde de ders veren Rüzgar Mira Okan’ı Adana’da ağırlayacak olmanın heyecanını ve bu etkinliğimizle birlikte hasta çocuklarımıza yardım uzatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hanımların kendini ve stilini keşfetmeleri, stil, moda ve sezon trendleri ile ilgili bilgiler aktaracak olan Rüzgar Mira Okan’ın konuşmacı olarak katılacağı konferansın davetiyeleri derneğimizden temin edilebilir. Katılım sayısını sınırlı tutulan bu organizasyona tüm hanımları bekliyoruz. Bu konferansta stil ve modayla ilgili çeşitli bilgileri alacak olan hanımlar, katılımları ile kanser hastası çocuklarımızın tedavilerine de katkı sağlamış olacaklar. Konferansımız bu nedenle çok anlamlı bir etkinliğimiz olacak” dedi.  Beymen, Adana HiltonSA, MAC, Segatour’un sponsorluğunda gerçekleşecek konferansta ‘kendini ve stilini keşfet’, ‘stil, moda ve sezon trendleri’ ile ilgili bilgilerin aktarılacağını kaydeden Zehra Sakarya, profesyonel iş yaşamındaki birçok kişiye kişisel marka ve stil danışmanlığı hizmeti sunan “Kendi Stilini Yarat” kitabının yazarı Rüzgar Mira Okan’ın konferansının kaçırılmayacak program olduğunu söyledi.
  NELER YAPTILAR?
  Ömer Faruk Sakarya’nın Çukurova GİAD başkanlığına getirilmesinin ardından 8 Mayıs 2012’de kurulan Kadın Platformu, Adana Huzurevi’nin sakinleri ve Sevgi Evleri’ndeki çocuklar için çeşitli organizasyonlar gerçekleştirdi. Dernek üyelerini kaynaştıran ‘Yaza veda’ etkinlikleri, kadınlara ve anne-babalara yönelik konferansları düzenleyen Kadın Platformu, bazı ilkokulların sınıflarına bilgisayar, yazıcı ve sinevizyon, öğrencilere kırtasiye, İngilizce ve Türkçe sözlükler yardımı, dar gelirli ailelerin çocuklarına bayramlık yardımı yaptı. Adana Valiliği’nin koordinatörlüğündeki ‘Benim Mahallem Canım Mahallem Projesi’ne destek de veren Çukurova GİAD Kadın Platformu, huzurevi bünyesindeki Küçük Evler Projesi kapsamında 2’si Başkan Ömer Faruk Sakarya ve ağabeyi İskender Sakarya, 2’si de dernek üyelerinin desteğiyle yaptırılan 4 küçük evin tefrişatını gerçekleştirdi. 

FOTO GALERİ