Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD 27 YAŞINDA

Berkay’ın sahne aldığı gecede hizmet binası müjdesi verildi
 
Çukurova GİAD 27 yaşında

Çukurova GİAD’ın muhteşem gecesi
 
Kentine ve ülkesine hizmet amacıyla sayısız projeleri hayata geçiren, Adana’nın en önde gelen sivil toplum örgütü olan Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) 27 yaşında. Kuruluş yıldönümünün kutlandığı muhteşem gecede, dernek hizmet binasının müjdesi de verildi. Özel gecede sahne alan sanatçı Berkay, muhteşem sahne performansı ve şovlarıyla, seslendirdiği şarkılarla davetlilere unutulmaz gece yaşattı.
 
İlklerin kenti Adana’da sayısız ilkleri hayata geçiren, projeler yapan, yatırımcıların dikkatlerini Adana’ya çeken programlar ve araştırma raporları hazırlayan, ‘Dünya kenti Adana’ söylemini Adana’ya kazandıran ve bu yönde projeler geliştirilmesine yönelik girişimlerde bulunan Çukurova GİAD’ın 27’nci Kuruluş Yıldönümü Balosu, Sheraton Otel’de yapıldı. Furmet, Gen Pırlanta, OZZ Group, Archtura Mimarlık, ASK İnşaat, Big Chefs, Doğanay, Ertuğrul Plaza, Final Okulları, Madenci, Oğuz Tekstil, SZD Grup, Yüksel Orman Ürünleri’nin sponsor olduğu geceye Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, AGİAD Başkanı Halid Milli, dernek üyeleri,  Çukurova GİAD Akademi’nin 3’üncü dönem öğrencileri katıldılar.
 
‘KENTİMİZE HİZMETİN ARACI’
Derneğin tanıtım filminin izlenmesi sonrası gecenin açış konuşmasını yapan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, dernek kurucularına, geçmiş dönemde başkanlık yapan, görev alan yönetim kurulu üyelerine ve destek veren üyelere teşekkür etti. 27 yaşındaki Çukurova GİAD’ın geçmişten devam eden kültür ve oluşmuş kurumsal hafızasıyla Adana ve Türkiye için projeleri hayata geçirdiklerini vurgulayan Başkan Sakarya, “Biz Çukurova GİAD’ı bir basamak olarak görmüyoruz. Bir yerlere gitmek için araç olarak görmüyoruz. Biz sadece kentimize katkı koymanın aracı olarak görüyoruz. Derneğimiz sayesinde kentimiz ve ülkemiz için üretiyor, bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Biz Çukurova GİAD olarak ne ‘desinler’ diye bir şey yaptık, ne de ‘ne derler?’ diye bir şey yapmaktan geri durduk” dedi.
 
ZİRVE VE HİZMET BİNASI
Çukurova GİAD’ın hizmet binasının 13 Mart’ta protokolünü imzalayıp, ardından inşaatına başlayacakları müjdesini de veren Sakarya, 22 Mart’ta yapılacak 5’üncü Çukurova Zirvesi’ni de hatırlattı. Sakarya, dünyanın en iyi iki ekonomistinden biri olan Daron Acemoğlu’nun ‘Global Ekonomide 2019 Beklentileri ve Türkiye’ konusuyla konuk olacağı zirvede, Prof. Dr. Kerem Alkin’in moderatörlüğünde Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Dr. Şeref Oğuz, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın konuşmacı olarak katılacağı “2019 Küresel ve Bölgesel Belirsizliklerin Ortasında Türkiye Ekonomisi” konulu panelin yapılacağını da duyurdu.
 
Sponsorlara teşekkür plaketinin sunulduğu gecede, yeni üyeler Bilal Kaya, M. Alperen Pişkin, Ümit Onat, Alper Çalık, Selin Coşar, Öner Dağsuyu, Bekir Arslan, Mehmet Çabuk ve Mehmet Çatalbaş’a üyelik belgeleri verildi. Özel gece Türkiye’nin en çok sahne alan sanatçılarından biri olan Berkay’ın konseri ile devam etti. ‘Gel Gel’ şarkısı ile konserine başlayan Berkay’ın sahne performansı, geceyi renklendirdi. Davul eşliğinde “Adana’ya Gel Gidek” şarkısını orkestrasıyla birlikte yorumlayan Berkay, eski ve yeni albümünden şarkılar okudu. Repertuarında Yıldız Tilbe, Müslüm Gürses’in şarkılarına da yer veren Berkay, Tilbe’yi övdü, ömrünün uzaması için dua ettiğini söyledi. Sahne performansıyla davetlileri de coşturan Berkay, Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya’yı da sahneye davet etti. Berkay ile birlikte İlhan Şeşen’in ‘Ellerimde Çiçekler’ şarkısını seslendiren Başkan Sakarya da, büyük alkış ve beğeni topladı.