Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD ÖRNEK OLDU

 
'Çukurova GİAD örnek oldu'
 
Adana Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy, başarılı çalışmaları, hizmetleri ve projeleriyle adından söz ettiren Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), Dragon Festivali'nde de örnek olduğunu belirterek, "Her kürekte bir işadamı vardı. Birlikte aynı hedefe ulaşabilmenin örneğini de gösterdiler" dedi.
Çukurova GİAD'ın geleneksel toplantılarından biri olan, üyelerin bir araya geldiği Salı Buluşmaları, Terrace Ege Balık Restoran'da yapıldı. Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy'un da konuk olarak katıldığı toplantıda konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yaptıkları ve yapacakları çalışmalar ve projelerle ilgili kısa bilgi verdi. Sakarya, 4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan Dragon Festivali'nde takımda bulunan üyeleri tebrik etti, festival alanına gelerek takımı destekleyen tüm üyelere ve üye yakınlarına da teşekkür etti. Çukurova GİAD Takımı'nın başarılı bir performans sergilediğini kaydeden Sakarya, "İşyerlerinde patron vardır. Ama biz gördük ki teknede herkes patrondu ve herkes kendi sorumluluğunu bilerek yerine getirdi. Çok güzel bir takım çalışması oldu" dedi. Daha sonra söz  alan Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy da, Çukurova GİAD'ın çok başarılı çalışmalar ve hizmetlerle Adana'da ses getiren bir sivil toplum kuruluşu olduğunu bildirip, bunu gerçekleştiren Başkan Sakarya ve ekibini kutladı. Yeni Vergi Mevzuatı, elektronik fatura konularında da üyeleri bilgilendiren Aksoy, Aksoy, 30 bin sayfalık yeni vergi mevzuatını okyanusa benzetip, "Kavramak belki zordur. Ama biz her zaman işadamlarımıza, mükelleflerimize yardımcı olmaya hazırız" dedi. Dragon Festivali ekibini de kutlayan Aksoy, "Dragon yarışlarında Çukurova GİAD botunda her kürekte bir işadamı vardı. Birlikte aynı hedefe ulaşabilmenin örneğini gösterdiler" diye konuştu.
Konuşmaların ardından takımda yer alan Çukurova GİAD üyelerine, fahri üyelik statüsündeki üyeler Edip Güçlü ve Cengiz Bulur'a, ayrıca, Nouriel Roubini ve Gerhard Schröder'in katıldığı Bilgi Güçtür toplantılarında Soru Bankası Masası'nda yer alarak destek veren Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Anabilimdalı Başkanı Prof. Dr. Nejat Erk ile Prof. Dr. Mahir Füsunoğlu'na plaketleri verildi.  

FOTO GALERİ