Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'A HİZMET BİNASI İÇİN PROTOKOL

Adana Büyükşehir Belediyesi ile yer tahsisi protokolü imzalandı
 
Arsa Büyükşehir’den bina Çukurova GİAD’dan
 
Çukurova GİAD Adana’nın hizmetinde
 
Çukurova GİAD’a hizmet binası
 
Adana’nın ilk ekonomi zirvesini hayata geçiren, programları ve projeleriyle sayısız ilkleri, ‘İlklerin Kenti Adana’ya kazandıran Çukurova Genç İşadamları Derneği’ne (Çukurova GİAD) hizmet binası için yer tahsisi yapıldı. 27’inci yılında Adana’ya kalıcı bir eser daha kazandıracak olan Çukurova GİAD ile Adana Büyükşehir Belediyesi arasında yer tahsisi protokolü imzalandı.
 
Sheraton Adana’da yapılan Çukurova GİAD Hizmet Binası protokol imza törenine, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Murat Cevheri Bucak, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Gül, Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, dernek kurucu üyeleri, geçmiş dönem başkanları, dernek üyeleri, yerel ve ulusal gazete, televizyon ve haber ajanslarının imtiyaz sahipleri, bölge müdürleri, haber müdürleri ve gazeteciler olmak üzere yaklaşık 250 kişi katıldı.
 
ADANA’YA HİZMET BİNASI
Törende konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, kentine, memleketine sayısız hizmetleri bulunan Çukurova GİAD’ın üyelerinin en büyük hayallerinden birinin dernek hizmet binası olduğunu söyledi. Bu hizmetin gerçekleşmesi için kendilerine arsa tahsisinde bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür eden Başkan Ömer Faruk Sakarya, “Sadece üyelerimize değil, Adana’mıza da hizmet edeceğimiz Çukurova GİAD Hizmet Binası’nın yakın zamanda temelini atıp, kısa sürede tamamlayarak kentimize kazandıracağız. Çukurova GİAD hiçbir zaman demeç derneği olmadı. Biz kendimizi kentimize, ülkemize hizmet etme noktasında bir dernek olarak görüyoruz. Kuruluşundan bugüne kadar program ve proje yapma, hizmet üretme derneği olduk. Bu bina da sadece derneğimizin değil, Adana halkının da faydalanacağı bir hizmet binası olacak. Bu yıl 3’üncüsünü yaptığımız akademinin öğrencilerine eğitimlerimizi bu binada sürdürecek, akademinin bir adım ötesinde mesleki eğitimlerle gençlerimizi altın bilezik sahibi yapacağız” dedi.
 
PROJE DERNEĞİ
Çukurova GİAD’ın Adana’nın en etkin, proje üreten işadamı derneği olduğunu vurgulayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, projelerini anlattı. Çukurova GİAD’ın şehrin hizmetinde bir dernek olduğunu kaydeden Sözlü, “Çıtayı yükseltme noktasında hem iddialı, hem gayretli bir dernek. Hedeflediğiniz çıta Atatürkün muassır medeniyeti, çağdaş medeniyet ve ötesidir. Bunu sağlama noktasında Adana’da iş dünyasının, Çukurova GİAD’ın hedefinin olması şehrimiz açısından da önemlidir. Çukurova GİAD, eminim ki bu binasıyla Adana’nın köklü kurumlarından bir tanesi olması noktasındaki iddiasını, ilerleyen süreçte ortaya koyduğu fikirleri, hizmetleri, projeleriyle Adana’nın gerçek bir sivil toplum örgütü olarak yerini perçimleyecektir. Yeni hizmet binası arsası hayırlı uğurlu olsun, helal olsun” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Çukurova GİAD Hizmet Binası Arsa Tahsisi Protokolü Sözlü ve Sakarya tarafından imzalandı. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Hüseyin Sözlü’ye Teşekkür Plaketi takdim ederken, toz boya ve parmakla yapılan Atatürk Portresi hediye etti.

FOTO GALERİ