Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'DA KADIN PLATFORMU KURULDU

Çukurova GİAD'da Kadın Platformu
 
20'nci yılını kutlayan, bölgenin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), sosyal sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışma projelerini ileriye taşıyıp, sayısını arttırmak amacıyla dernek bünyesinde Kadın Platformu'nu oluşturdu. Platformun başkanlığına Çukurova GİAD Üyesi Gonca Saygılı getirildi.
Adana'nın yükselen değeri olan Çukurova GİAD'ın,üyelerinin destekleri ve emekleri ile geçmişten bugüne başarıları, kente ve iş dünyasına katkıları ile saygı duyulan ve takdir edilen sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, toplumsal gelişimin dengeli ve doğru olabilmesi için sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Bazıları geleneksel hale gelen sosyal sorumluluk projelerinin, yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerinin daha da ileriye taşınması ve sayısının arttırılmasının yoğun çalışma temposu gerektirdiğini bildiren Sakarya, "11'inci dönem Yönetim Kurulu olarak bugüne kadar yapılmış sosyal sorumluluk yardımlaşma ve dayanışma faaliyet ve projelerini daha da ileriye taşıma ve sayısını arttırma düşüncesinde idik. Bu faaliyetlerin daha da artması ve özellik arz eder hale gelmesi oldukça yoğun bir çalışma temposu gerektirmektedir. Bu nedenle sosyal sorumluluk yardımlaşma ve dayanışma konularında daha da aktif bir dernek olabilmek adına Çukurova GİAD Kadın Platformu kurulmuştur. Bayan üyelerimiz ve üye eşlerinden oluşacak Kadın Platformu, kısa zamanda çok iyi organize olarak, önemli faaliyetlere ve projelere imza atacaktır" dedi.
Çukurova GİAD Kadın Platformu üyeleri, ilk toplantılarını da yaptı. Platform Başkanı Gonca Saygılı ile birlikte Bengü Yurdaer, Efsun Erkemen, Didem Görgün, Zehra Sakarya, Nevra Milli, Meram Çelik ve Meral Sevim'in katıldığı toplantıda platformun yol haritası belirlendi. Derneğin sosyal sorumluluk projelerine, kadın üyeler ve üye eşleri olarak büyük katkı koyacaklarını belirten Gonca Saygılı, "Kısa zamanda derneğimizi daha sosyal bir dernek haline getirecek, projelerimizin sayısını artıracağız. Derneğimizin üye eşleri, verecekleri katkı ile her zaman bir adım önde olmayı ilke edinen Çukurova GİAD'a daha fazla yol ardıracaktır" diye konuştu. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, ilk toplantıya katılarak, platform  üyelerine başarı diledi, derneğe katkıları nedeniyle teşekkür etti.
 

FOTO GALERİ