Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'DA MUHTEŞEM MART

3’üncü ayda 3 muhteşem organizasyon
 
Çukurova GİAD’da muhteşem mart
 
Kenti için çalışan, Adana’nın en önde gelen sivil toplum örgütü olan Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), mart ayında 3 muhteşem organizasyonda üyeleri ve Adanalılarla buluşacak.
 
Çukurova GİAD’ın her ayın ilk haftası gerçekleştirdiği geleneksel Salı Yemeği Buluşmaları, dernek üyelerini bir kez daha bir araya getirdi. AK Parti’nin Yüreğir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Fatih Kocaispir’in de konuk olduğu yemekte konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, derneği ve üyelerini yoğun bir sürecin beklediğini, bu süreçte dernek olarak üyelerine hizmet verirken, Adana için, Türkiye için, gelecek için yılmadan çalışmayı sürdüreceklerini söyledi. Mart ayında derneğin 27’inci kuruluş yıldönümünü muhteşem bir organizasyonla kutlayacaklarını kaydeden Başkan Sakarya, “2 Mart’ta yapacağımız balomuzun ardından 15 Mart’ta Çukurova GİAD Hizmet Binası’nın temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Tüm işlemler yapıldı, projeler hazırlandı, Adana’ya yakışır bir bina yapacağız. Dernek olarak kendi binamıza kavuşacak olmanın mutluluğu ve gururunu hep birlikte yaşayacağız. Üyelerimizi ve Adanalıları temel atma töreninde aramızda görmek istiyoruz. Mart ayındaki üçüncü büyük organizasyonumuz ise dernek olarak ilk kez Adana’yı zirve toplantılarla buluşturduğumuz Çukurova Zirvesi’nin 5’incisi olacak. Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde 22 Mart’ta yapacağımız zirvede ‘Dünyada En Çok Alıntı Yapılan İlk 10 Ekonomist’ arasında gösterilen Massachusetts Teknoloji Enstitüsü İktisat Profesörü Daron Acemoğlu’nu konuk edeceğiz. Adana’nın ilk ve tek zirvesi olan Çukurova Zirvesi, diğer zirveler, etkinlikler ve projelerimiz gibi yine büyük yankı uyandıracak” dedi.
 
Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Yüreğir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kocaispir’e başarı dileyen Sakarya, “Sayın Mehmet Fatih Kocaispir’i şahsen de tanıyorum. Kendisinin Yüreğir’i hakkıyla yönetebilecek Adana’daki birkaç kişiden biri olduğunu biliyorum. Seçim sürecinde ve seçildiği takdirde Yüreğir Belediye Başkanlığı döneminde kendisine başarılar diliyorum”diye konuştu.
 
Kendisini misafir eden Çukurova GİAD üyelerine teşekkür eden Kocaispir de, belediyecilik hizmetinin herkese ve her kesime adaletli dağıtımının önemli olduğunu kaydederek, “Genel olarak baktığımızda Adana şehircilik vizyonu açısından Türkiye’deki emsallerinden geride kalmış bir şehir. Bunu hizmet edeceğimiz Yüreğir ilçemizle sınırladığımızda, insanların gönlüne dokunan gönül belediyeciliğimizle Yüreğir’e yeni vizyon, yeni bakış açısı getirmek istiyoruz. İnşallah Yüreğir yeni dönemde Adana’nın yepyeni bir yüzü olacak” dedi.
 

FOTO GALERİ