Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'DAN KARALAR'A ZİYARET

Çukurova GİAD’dan Karalar’a ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

 
Her şey Adana için

 
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana’nın işsizlik, trafik, altyapı, kirlilik, engelliler ve hayvan hakları olmak üzere önemli 6 sorunu bulunduğunu, önceki dönemden aldıkları borç yükü engellerini de kaldırarak bu sorunları ortadan kaldırmak için çalışacaklarını kaydetti.
 
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Başkan Yardımcıları Rafet Milli ve Hakan Burç ile Yönetim Kurulu Üyeleri Efsun Tekyeten, Ceyhun Baskın, Kahraman Özer Canbulan ve Fikri Oğuzhan Ertem, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundular. Adana’nın en etkin sivil toplum kuruluşu olarak ‘Dünya Kenti Adana’ hedefiyle projeler ürettiklerini ve Adana için çalıştıklarını hatırlatan Başkan Ömer Faruk Sakarya, “Ortak paydamız aynı. Hepimiz Adana’mız için, kentimiz için, ülkemiz için çalışıyoruz. Seyhan Belediye Başkanlığı’nın ardından tüm Adana’mıza hizmet için çıktığınız yolda başarılar diliyoruz. Adana sevdalısı üyeleriyle büyük bir aile olan Çukurova GİAD olarak, Adana’ya hizmet için her türlü desteğimizi vermeye, Adana’ya katkı koyacak her projede katkı koymaya hazırız” dedi.
 
‘ADANA İÇİN ÖNEMLİ DEĞER’
Çukurova GİAD heyetine ziyaretleri ve samimi dilekleri için teşekkür eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da, “Çukurova GİAD, Adana için önemli bir değerdir. Projelerinizle, Adana’nın adını duyuran programlarınızla kentimizin tanınmasına büyük katkılarınız oldu. Adana’ya hizmet için seçilmiş başkan olarak kentimize katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim” diye konuştu. Belediyeyi borç yükü altında devraldıklarını belirten Başkan Karalar, “Biz kentimizi seviyoruz, Adanalıları seviyoruz. Seçimin bir galibi var tabi ki ama kazanan Adana olsun istiyoruz. Kentimizde işsizlik, trafik, altyapı, kirlilik, engelliler ve hayvan hakları olmak üzere 6 önemli sorun var. Bu sorunların çözümüne yönelik projelerimiz bulunmakla birlikte, çalışmamızı engelleyen devraldığımız çok ciddi bir borç yükü gerçeğiyle de karşıya karşıyayız. Yol haritamızı belirledik. Bu borç yükünden kurtulup, bütçemizi hizmet yapılır hale getirerek, Adana için hizmetler, projeler üreteceğiz” diye konuştu. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, ziyaret anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a Adana İş Büyüksaat Kulesi hediye etti.

FOTO GALERİ