Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'DAN TERÖRE KINAMA

Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, ülkede tırmanış gösteren terör olaylarını kınadı, saldırıların ülke ve milletin bütünlüğünü bozamayacağını söyledi. 
Kenti için hayata geçirdiği projeleri ve uluslararası düzeyde ses getiren toplantıları ile Adana’nın en önde gelen sivil toplum örgütü olan Çukurova GİAD’ın Başkanı Ömer Faruk Sakarya, son günlerde terörün ülke gündemine yerleşmesinin her kesimi rahatsız ettiğini vurguladı. Seçim süreci hızla devam ederken, son aylarda özellikle asker ve polislerimize karşı peş peşe terör saldırıları yaşandığını hatırlatan Sakarya, bu saldırıların ülkenin milli birlik ve bütünlüğüne yönelik olduğunu kaydetti. Son olarak Ankara’da yaşanan bombalı saldırının ülkeyi derinden yaraladığını vurgulayan Sakarya, Ankara’daki terör saldırısını ‘Seçime yönelik oy mühendisliği’ şeklinde nitelendirdi. Sakarya, açıklamasında şu sözlere yer verdi:
“Terör olayları hepimizi derin üzüntü içinde bırakmıştır. Askerlerimize ve polislerimize yapılan saldırılar gibi, sokaktaki sivil vatandaşlarımıza yönelik saldırılar da kabul edilemez. Son aylarda güvenlik güçlerimize yönelik terör saldırıları ülke gündemine oturmuştu. Bu saldırılar birlik ve beraberliğimize, Türkiye’nin huzuruna, ülkemizin bütünlüğüne, huzuruna karşı yapılan saldırılardır.  Terör, bu kez, Ankara’da sivilleri hedefine almış, yapılan saldırı herkesi derinden yaralamıştır. Ankara’daki terör saldırısı ise diğerlerinden farklıdır. Bu saldırıda amaç aslında oy mühendisliğidir. Yaşanan süreçte yapılması gereken, sükunet ve sabırlı olmaktır. Türkiye bir bütündür. Yaşayanlar arasında dini, dili, ırkı, mezhebi ne olursa olsun koparılamaz kuvvetli bağlar bulunmaktadır. Saldırılar bu bütünlüğü azla bozamaz, bağları koparamaz. Terör saldırılarını kınıyoruz.  Zor bir süreçten geçiyoruz. Terörün hayatımızdan çıkması, seçimin güvenli bir şekilde yapılıp, barış, huzur, güven ve istikrar ortamının sağlanması en büyük dileğimizdir. Bu vesileyle terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitlerimize ve sivillerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifa diliyoruz.”
Çukurova GİAD, her yıl eylül ayının son haftasında yaptığı, dernek üyeleri ile ailelerinin katılımıyla gerçekleşen ve üyelerin kaynaşmasını amaçlayan Yaza Veda Partisi’ni bu yıl iptal etmişti. 

FOTO GALERİ