Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'DAN YAZA VEDA

Çukurova GİAD yaza veda ederken, yeni sezona da iddialı giriyor
 
 
Türkiye’de emsali yok
 
 
Kenti için çalışan Adana sevdalılarının üye olduğu Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, ünlü ekonomist Nouriel Roubini’den daha fazla ses getirecek organizasyonu Adana’da yapacaklarını belirterek, “Bu programlarımızla Adana değil, Türkiye sarsılacak. Türkiye’de emsali olmayan toplantıyı Adana’da yapacağız” dedi.
Adını projelerle duyuran, hayata geçirdiği projeleri, gündeminde konuları ve ünlü konuklarıyla  Adana’da bugüne kadar yapılmamış projeleri hayata geçiren Çukurova GİAD’ın üyeleri, derneğin sosyal etkinliklerinden biri olan Yaza Veda Gecesi’nde bir araya geldi. Yaz döneminde dahi Adana için projeler geliştiren Çukurova GİAD’lı üyeler, sohbet etti, iş stresini attı, yeni sezon için enerji depoladı. Çukurova GİAD Kadın Platformu’nun organize ettiği gece, çiçek konseptinde hazırlandı. Le Maxim’s Park Zirve’deki geceyi, Grup Armoni canlı performansıyla renklendirdi. Eylül ayında doğanların doğum günleri, eylül ayı içerisinde evlenenlerin ise evlilik yıldönümlerinin kutlandığı gecede konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yeni sezonda derneğin çıtasını daha da yükseltecek organizasyonları ve projeleri hayata geçireceklerini söyledi.
Adana’da en samimi, en kaliteli, memleketine en saygılı, memleketine en düşkün yapının Çukurova GİAD’da bulunduğunu vurgulayan Başkan Sakarya, “Biz Adana’nın en önde giden sivil toplum örgütüyüz. Bugün bakıyoruz bazı sivil toplum örgütleri tabiri caizse hayal dünyasında yaşıyorlar. Kimileri de (acaba protokolde yer bulur muyuz?) hevesiyle dernek kuruyor, ortalıkta geziyorlar. Bizim derneğimizde bunların hiçbiri yok. Bizim derneğimiz gerçek anlamda Adana’nın en iyi sivil toplum örgütüdür” dedi.
TÜRKİYE’DE EMSALİ OLMAYAN TOPLANTI
Yeni dönemde yapacakları bazı çalışmaları da açıklarken merak uyandıran Sakarya, yeni dönemde ilk konuklarının 20 Ekim’de futbolun efsane isimlerinden Adanalı imparator Fatih Terim olacağını bildirdi. Benzer organizasyonlarla Türkiye’yi sarsacaklarını vurgulayan Sakarya, “Çukurova GİAD’ın farkı Adana’da bir kez daha görülecek. Biz Roubini’yi getirdik ya, herkes şaşırdı, (Adana’da neler oluyor?) dedi. Herkes Adana’yı konuştu. Roubini’nin her açıdan avantajlı ilan ettiği memleketimiz yine dillerden düşmeyecek. Detaylarını daha sonra paylaşacağımız bu toplantının Türkiye’de yapılmış bir emsali yok. Biz Çukurova GİAD olarak ilk kez Adana’da yapacağız. Herkesin ağzı açık kalacak” diye konuştu.