Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'LI HANIMLAR İŞBAŞINDA

Vali Coş'un eşini ziyaret ettiler, 'Benim Mahallem'e desteği konuştular
 
Çukurova GİAD'lı hanımlar işbaşında
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) bünyesinde, sosyal sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışma projelerini ileriye taşıyıp, sayılarını artırmak amacıyla oluşturulan Kadın Platformu üyeleri, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş'u ziyaret etti. Çukurova GİAD'lı kadınlar, Aylin Coş ile kentin yararına sosyal projeler geliştirme konusunda sohbet ederken, "Benim Mahallem Canım Mahallem Projesi"ne desteği de konuştular.
Çukurova GİAD Kadın Platformu Başkanı Gonca Saygılı ile platform üyelerinden Efsun Erkemen, Zehra Sakarya, Bengü Yurdaer, İrem Tosun, Utku Özalp ve Nevra Milli, geçen ay yapılan oluşum ve platform üyelerinin bilgilendirilmesinin ardından, ziyaretlere başladı. Platform üyeleri, bu kapsamda, Vali Coş'un eşi Aylin Coş'u ziyaret etti. Samimi geçen sohbette, Aylin Coş'a Çukurova GİAD ile geçen ay dernek bünyesinde kurulan Kadın Platformu hakkında bilgi verildi. Adana'da sosyal projelere imza atmak, desteklemek, katkı sunmak istediklerini bildiren Çukurova GİAD Kadın Platformu üyeleri, Adana Valiliği'nin koordinatörlüğündeki "Benim Mahallem Canım Mahallem Projesi'nin de kentte dikkat çektiğini, bu projenin amacına ulaşması için yapılabilecek çalışmalarda yardımcı olabileceklerini kaydetti. Tellidere, PTT Evleri, Yavus Sultan Selim ve Kurttepe mahallelerinde sosyal, kültürel etkinlikler, eğitim, sağlık ve çevre ile ilgili sorunların giderilmesinin hedeflendiği projenin tanıtım toplantısında Çukurova GİAD Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğunu kaydeden platform üyeleri, projenin kendilerini de çok heyecanlandırdığını söyledi.
Bu projenin mahalle sıcaklığını yeniden canlandıracağını, 4 mahalleye odaklanıp, sorunlarının ve ihtiyaçlarının tespitine çalışacaklarını kaydeden Aylin Coş da, "İşsizlerimiz var. İşsizlere iş bulmak, iş bulanların kendini işinde geliştirmesini sağlamak, okuyan çocuğa eğitim konusunda destek olmak, evlerin boyanması gibi birçok hizmeti bu mahallelerde yaşayanlara götürmek istiyoruz. Bunun bir zincir gibi devam etmesini arzu ediyoruz. Kampanya ile eğitim, altyapı, sağlık, çevresel hizmetlerle halkın sosyal, ekonomik ve kültürel sorunlarının çözümünü de hedefliyoruz" dedi.
Çukurova GİAD Kadın Platformu üyeleri, ziyaret sonrası Frends'te buluşup, projeler ve çalışmalar hakkında sohbet etti.

FOTO GALERİ