Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD'LI HANIMLAR YARDIMA ŞEMSİYE AÇTILAR

Çukurova GİAD Kadın Platformu üyeleri karnavalı renklendirdi
 
 
 
Yardıma şemsiye açtılar
 
 
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Kadın Platformu, Türkiye’nin ilk sokak karnavalı olan Portakal Çiçeği Karnavalı’nı, etkinliklere katılımları ve açtıkları stantla renklendirdiler. Çukurova GİAD’lı hanımlar, karnavala özel yapılan şemsiyeleri huzurevi yararına sattılar.
Adana’yı saran portakal çiçeklerinin kokuları arasında bu yıl 3’üncüsü yapılan ve renkli görüntülere sahne olan Portakal Çiçeği Karnavalı’nın yankıları bitmedi. Yerli ve yabancı turistlerin de ilgi gösterdiği karnaval, kentin ekonomisine de katkı sundu. Adanalıların yoğun katılım gösterdiği karnaval, kentte yaşayanları birleştirdi, bütünleştirdi. “Adana’nın Nişantası” olarak anılan Şinasi Efendi Caddesi ve Mithat Saraçoğlu Caddesi de, narenciye ve portakal çiçeği temalı ürünlerin satışa sunulduğu stantların açıldığı merkez oldu. Çukurova GİAD Kadın Platformu da, karnaval çerçevesinde stant açtı. Karnavala özel imal edilen çeşitli şemsiyeler stantta satışa sunuldu. Platfform üyelerine, eşleri ve çocukları da destek verdi. Şemsiye satışını Adana Huzurevi’ne destek amacıyla yaptıklarını bildiren Çukurova GİAD Kadın Platformu Yetkilileri Gonca Saygılı ve Zehra Sakarya, “Dernek olarak Adana Huzurevi’nin Küçük Evler Projesi’ne ev yaptırarak destek veriyoruz. Bu projeyi yakın zamanda hayata geçireceğiz. Karnavaldaki şemsiye satışı ve benzeri farklı etkinliklerle bu evlerin tefrişatı noktasında platform olarak çalışmalar yapıyoruz” dediler.
SAKARYA’DAN TEŞEKKÜR
Adana Huzurevi için küçük ev yaptırdıklarını bildiren Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, huzurevi sakinleri için yaptıkları katkı veren, karnavalda açılan stantta destek veren üyelere plaket vererek teşekkür etti. Sakarya, “Huzurevine yapacağımız evler için derneğimizin üyeleri, üyelerimizin eşleri el ele verdiler. Kadın platformu üyelerimiz de tefrişat için özel çalışıyorlar. Üyelerimizin yaptırdığı bu evleri kendi evlerini döşüyor gibi döşeyerek huzurevine teslim edecekler. Emeği geçen herkesi kutluyor, huzurevi sakini büyüklerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

FOTO GALERİ