Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

HAYALİMDEKİ ADANA'YA PROJE YAĞIYOR

Hayalimdeki Adana'ya proje yağıyor
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), 25 Aralık 2012'de lansmanını gerçekleştirdiği "Hayalimdeki Adana Proje Yarışması" yoğun ilgi gördü. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yarışmaya katılımın yüksek olduğunu belirterek, "Yarışmamıza proje yağıyor" dedi.
Toplam 10 bin TL ödüllü Hayalimdeki Adana Proje Yarışması’na Adana'nın gelişimine, geleceğine katkı vermek isteyen, sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşlardan da destek geldi. Mimarlar Odası hariç Adana'daki sivil toplum örgütleri ve mesleki odaların da üyelerine duyurarak destek verdiği yarışma ile Adana'nın geleceğine ışık tutmak istediklerini hatırlatan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, destek verenlere teşekkür etti. Yarışmaya her kesimden başvurular bulunduğunu bildiren Sakarya, şöyle konuştu:
" Böylesine kısa sürede, yoğun bir başvuru olması bizi mutlu etti. Bu yarışma, Adana'nın böyle geniş kapsamlı projeye ve her konuda fikir verecek Adanalılar'a ihtiyaç olduğunu gösterdi. Bu desteği verecek Adanalıların varlığını bir kez daha hissettirdi. Bu projemizin daha geniş kitlelere ulaşması için Adana'daki tüm sivil toplu örgütlerinden, meslek odalarından, ticari odalardan destek talep ettik. Mimarlar Odası hariç hepsi, spor kulüpleri bile bu projenin üyelerine duyurulmasını sağladılar. Bu destekten dolayı ilgili kurumların yöneticilerine, üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Özellikle bu yarışma ile havasını soluduğumuz, yaşadığımız, kazandığımız, çocuklarımızı büyüttüğümüz Adana'nın kazanacak olmasında desteğin önemi büyüktür. Bu desteği biz kendimiz için değil, Adana için istedik. Yarışmayı başlattığımız yaklaşık 1.5 aylık süreçte onlarca başvuru oldu. Yarışmaya proje yağıyor. Yarışmanın Adana'nın gelişimine katkı sağlayacak projeleri ortaya çıkmasını sağlayacak olması önemlidir. Yarışmaya gösterilen ilgiye, verilen desteğe teşekkür ederken, Adanalıların daha çok başvurmasını istiyoruz. Bu proje ile geleceğe not düşmek istiyoruz."
Yarışmaya başvurular, dernek merkezine bizzat veya www.hayalimdekiadana.com internet sitesinden yapılabiliyor. Son başvuru tarihi 18 Nisan. Jüri başvurularla ilgili değerlendirmeyi 29 Nisan-17 Mayıs tarihlerinde yapacak. Yarışmanın ödül töreni de 21 Mayıs'ta gerçekleşecek. 

FOTO GALERİ