Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

HUZUREVİ SAKİNLERİYLE İFTAR-2019

Huzurevi sakinleriyle 14’üncü iftar buluşması
 
Çukurova GİAD’ın huzurlu iftarı
 
Ramazan Ayı’nın Sevgi Dolu Buluşması
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), her yıl Ramazan Ayı’nın ilk haftasında Adana Huzurevi sakinleriyle bir araya geldiği İftar Yemeği Buluşmaları’nın 14’üncüsü gerçekleşti.
 
Hilton Oteli’ndeki iftar yemeğine Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve eşleri, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Ahmet Sezen, Adana Huzurevi Müdür Yardımcıları Mehmet Aydın ve Nazmi Büyükyağbasan, huzurevi sakinleri katıldılar. Çukurova GİAD’lı üyeler ve eşleri, otel girişinde kırmızı karanfillerle karşıladıkları huzurevi sakinleriyle sevgiyle kucaklaştılar, ney eşliğindeki tasavvuf müzikle iftar saatini beklerken sohbet ederek hasret giderdiler. Her iftar yemeğinde olduğu gibi masaları tek tek dolaşarak tüm huzurevi sakinleriyle sohbet eden Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, “Bizler Ramazan Ayı’na girmeden aylar önce sizlerle bir araya geldiğimiz bu organizasyon için planlama yapıyoruz. Üyelerimiz huzurevindeki değerli büyüklerimizle buluşmamıza vesile olan iftar programını hasretle bekliyorlar” dedi.
 
BOCCE KAPIŞMASI
Adana Huzurevi sakinlerinden takım halinde spor kıyafetlerle gelen bir grubun huzurevinde kurulan Bocce Takımı olduğunu öğrendiğini kaydeden Başkan Sakarya, “Bocce takımındaki büyüklerimiz bakanlığın düzenlediği Bocce turnuvasından dönüp ayaklarının tozuyla yemeğimize katılmışlar. Fransa ve İtalya sahillerinde yaygın bir spor olan Bocce’nin Akdeniz şehri Adana’mızda, huzurevindeki büyüklerimiz tarafından oynanmasından büyük mutluluk duyduk. Biz de Çukurova GİAD olarak bir takım kurup, huzurevinde büyüklerimizle Bocce maçı yapacağız. Kendilerine katılacakları tüm turnuvalarda başarılar diliyoruz” diye konuştu.
 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Ahmet Sezen de, huzurevindeki sakinlerin Çukurova GİAD İftar Yemeği’ndeki buluşmadan büyük keyif aldıklarını kaydederek, “Ramazan Ayı’nın bu güzel atmosferinde 14’üncü kez bir araya gelmemizi sağlayan başta Başkan sayın Ömer Faruk Sakarya olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine ve üyelere teşekkür ediyorum” dedi.  
 
Bir huzurevi sakini, Başkan Sakarya’ya çiçek vererek Adana Huzurevi adına teşekkür etti. İftar yemeği sonrası içilen çaylar eşliğinde yapılan koyu sohbetlerin ardından bir sonraki iftarda buluşma dileğiyle misafirler huzurevine uğurlandı. Çukurova GİAD’lı üyeler, misafirlerinin kollarına girerek araçlarına kadar onlara eşlik ettiler.