Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

MİLLETVEKİLİ ÜNÜVAR; ÇUKUROVA GİAD GELECEĞİ KAZANDIRIYOR

'Çukurova GİAD geleceği kazandırıyor'
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), Adana'nın okul çağından itibaren tanıtımı için hayata geçirmek istediği turizm projesi, Ak Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar'ı da heyecanlandırdı. Ünüvar, "Gerçekten takdire şayan. Bu proje derneğiniz üyesi işadamları açısından baktığımızda para kazandırmaz ama geleceği kazandırır" dedi.
Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Çukurova GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve yönetim kurulu üyelerine 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Yönetimin 31 Mart'ta yapılan genel kurulda 2 yıllığına seçildiğini hatırlatan Çukurova GİAD Başkanı Sakarya, derneği tanıtıp, projeleri hakkında bilgi verdi. Çukurova GİAD'ın köklü bir geçmişe ve geleneklere sahip bir dernek olduğunu belirten Sakarya, geçmişten gelen geleneği sürdürerek, "Türkiye geleceğini konuşuyor", "Bilgi güçtür", kişisel eğitim toplantılarını sürdüreceklerini, dernek bünyesinde sosyal faaliyetleri daha ileri düzeye götürmek amacıyla kadın üyeler ve erkek üyelerin eşlerinin katılımıyla Kadın Platformu'nu oluşturduklarını söyledi. Nesillerin Adana'nın tarihini bilmeden, kenti tanımadan yetiştiğini kaydeden Sakarya, gelecek nesillere Adana'nın daha iyi tanıtılması için bir proje hazırlayacaklarını, bu çerçevede, çocukların da ilgisini çekecek şekilde bir kitapçık hazırlayıp, öğrencilere dağıtacaklarını bildirdi. Sakarya, "Öğrenciler bu kitapçıklarla Adana hakkında bilgi edinecekler. Bu bilgilerini, daha sonra onları bölgemizdeki tarihi, doğal ve turistik yerleri gezdirerek pekiştirmelerini, kentimize gelecek gerek yerli, gerekse yabancı her turiste karşı bir rehber gibi bilgi verecek şekilde Adana'yı tanımalarını sağlamak istiyoruz" dedi.
Çukurova GİAD yönetimini projeleri ve hiç yok olmayacağını düşündüğü heyecanları nedeniyle kutlayan Milletvekili Ünüvar da, "İddia ve hedef olmayan bir işte başarı olmaz. Görüyorum ki, iddialısınız ve hedefiniz de büyük. Ruhunuz gayet güzel. Ben 9 yaşından sonra Adana'da yaşamamış biriyim. Bürokrasiden siyasete geçtim. Belki siyasete geçtikten sonra Adana'nın bazı ilçelerini ilk kez gördüm. Bu bağlamda Adana'mızı tanımadan büyümek eksiklik denilebilir. Birçok çalışmanız olduğunu görüyorum. Adana için hazırlayacağınız bu proje, üyeniz işadamları açısından baktığımızda para kazandırmaz, ama, geleceği kazandırır. Çukurova GİAD bu bağlamda geleceği kazandırıyor" diye konuştu. 

FOTO GALERİ