Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ROUBINI ILE 3 MİLYONLUK TANITIM

Roubini ile 3 milyonluk tanıtım
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 'Kriz kahini' Nouriel Roubini'nin katıldığı toplantı ile ilgili yayınlanan haberlerin reklam eşdeğerinin 3 milyon lira civarında olduğunu, bir tek toplantı ile Adana'nın en güzel şekilde tanıtımını sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Çukurova GİAD'ın her ayın ilk haftasında gerçekleştirdiği Salı Yemeği Buluşması, Terrace Ege Balık Restoran'da Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve Adana Acıbadem Hastanesi Direktörü Hüseyin Çelik’in de katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda konuşan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. 15 Kasım'da derneğin "Bilgi Güçtür" toplantıları kapsamında Roubini'nin konuşmacı olarak katıldığı toplantının yankılarının hala sürdüğünü hatırlatan Sakarya, bu toplantının ulusal, yerel ve yabancı basın-yayın organlarında, yerli ve yabancı yüzlerce internet sitesinde yer aldığını, haber takip hizmeti veren firmaların raporları ve bu konunun uzmanlarının, bu toplantı ile ilgili haberlerle Adana'ya yaklaşık 3 milyon liralık reklama eşdeğer bir katkı koyduğunu bildirdiklerini söyledi. Sakarya, "Çukurova GİAD'ın yaptığı tek bir organizasyonla Adana'nın tanıtımına verilen katkı, üyelerimizin de gücüyle gerçekleşti. Önümüzdeki dönemde yine bu tür organizasyonlar gerçekleştireceğiz. En yakın projemiz ise 15 Aralık'ta başlatacağımız, yine kentimize hizmet, güzel bir imaj düşüncesiyle hayata geçireceğimiz 'Hayalimdeki Adana Proje Yarışması'dır. Toplam 10 bin TL ödüllü bu yarışmayı biz çok önemsiyoruz. Bütün projeleri toplayacağız. Bu yarışma ve projelerle hayal edilen Adana'yı oluşturacağız" dedi.
ALDIRMAZ'DAN KUTLAMA 
Yarışmaya, Büyükşehir Belediyesi Özel Ödülü vererek katkı koyacaklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, Adana'nın sorunlarının çözümü ve hizmet için tüm resmi kurumlarla birlikte çalıştıklarını söyledi. Sakarya ve ekibini de, yaptıkları çalışmalar için kutlayan Aldırmaz, "Biz sizinle iftihar ediyoruz. Her projenizde birlikte olmak en büyük arzumuz. Şimdiye kadar yaptıklarınız için kutluyorum. Bu yaptıklarınız, bundan sonraki yapacaklarınızın da göstergesidir. Adana yaşamı, denizi, yaylasıyla, ovasıyla bir bütündür. Adana'nın önü açık, sorunlarını da, çözümlerini de biliyoruz. Adana'nın 3 yıl içinde şehircilik açısından bütün sorunlarını çözeceğini biliyorum. Bu çerçevede hizmetlerimizi Adana’mız için sürdüreceğiz" diye konuştu.
 
 

FOTO GALERİ