Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

SAKARYA, TÜGİK'TE BAŞKAN YARDIMCISI

Çukurova GİAD Başkanı Sakarya, TÜGİK Başkan Yardımcısı oldu
 
"Adana'daki hizmetimizi ülkemize yayacağız"
 
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, 7 federasyon, 72 derneğe bağlı 9 bin kişinin üye olduğu ve üyelerinin yaklaşık 300 bin kişiye istihdam sağladığı Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun (TÜGİK) başkan yardımcılığına getirildi. Çukurova GİAD yönetiminde bulunan Efsun Erkemen de TÜGİK Yönetim Kurulu'nda yer aldı.
TÜGİK'in Ankara'daki genel kurulu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılımıyla yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde, Erkan Güral yeniden TÜGİK başkanlığına getirildi. Yaş ortalaması 33 ve yüzde 50'si kadınlardan oluşan yeni yönetim kurulunda Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyesi Efsun Erkemen de yer aldı. Çukurova GİAD Kadın Platformu Başkanı Gonca Saygılı da, yönetim kurulu yedek üyesi oldu. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, yapılan görev bölümünde TÜGİK Başkan Yardımcılığı'na getirildi.
Hayata geçirdiği projeleri, söylemleri, çalışmalarıyla takip edilen, takdir edilen, toplantıları büyük ses getiren Çukurova GİAD'ın Başkanı Sakarya, TÜGİK Başkan Yardımcılığı'na getirilmesinin kendisini gururlandırdığını, daha önce Adana için yaptıkları hizmetleri, ülke geneline taşıyacaklarını söyledi. Sivil toplum örgütleri arasında takip edilen bir dernek olan Çukurova GİAD'da başarılı birçok organizasyonlara imza attıklarını, Bilgi Güçtür toplantılarında konuk ettikleri yabancı konukların Türkiye'nin gelecek 10 yılda Adana ile büyüyeceğinden söz ettiklerini hatırlatan Sakarya, "Çukurova GİAD, Adana sevdalılarının bulunduğu bir işadamı derneği. Sadece üyelerimize değil, doğup, büyüdüğümüz, doyduğumuz, çocuklarımızın büyüdüğü Adana’mız için de projeler üreten, hizmetler geliştiren bir dernek olarak birçok projeye imza attık. Bu kez, memleketimize katkı koyma, hizmet etme istek ve hevesi prensibini TÜGİK'e taşıyıp, ülke genelinde büyük projelere imza atacağımız için çok mutluyum. Adana'da yaptığımız çalışmaları, tüm ülkemizi kapsayacak şekilde hayata geçireceğiz. Biz ülkemizin Adana ile büyüyeceğini biliyoruz. Projelerimiz hem Adana, hem Türkiye için ortak projeler olacak" dedi.