Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

SAKARYA, ÜRETEN TÜRKİYE TOPLANTISINI DEĞERLENDİRDİ

Sakarya, Üreten Türkiye Toplantısı’nı değerlendirdi
 
 
‘Adana için doğru değerlendirmeler yapıldı’
 
 
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkan Vekili ve Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, “Üreten Türkiye Toplantısı”nın Adana’ya katkı vereceğini belirterek, “Bu toplantıda Adana için doğru ve güzel değerlendirmeler yapıldı. Raporlaştırılıp, sonucunun bildirilmesini heyecanla bekliyoruz” dedi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Gümrük ve Ticaret Bakanlığı işbirliği ile Adana’da düzenlediği “Üreten Türkiye Konuşuyor” toplantısına, Adana’nın en önde gelen sivil toplum örgütü olan Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) üyeleri de büyük destek verdi. AB Bakanı Ömer Çelik, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TÜYAP Fuar Alanı’nda yapılan toplantıya TÜGİK adına TÜGİK Başkan Vekili ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya katıldı. Bakanlar Çelik ve Tüfenkci’nin konuşmalarının ardından yuvarlak masa toplantılarına geçildi. Çukurova GİAD da, üyesi 33 işadamıyla kente katkı koymak amacıyla yuvarlak masa toplantısında hazır bulundu.
ADANA’NIN YOL HARİTASI
               Toplantıyı değerlendiren TÜGİK Başkan Vekili ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, kamu, bürokrasi, iş dünyası, sivil toplum örgütleri ve kanaat önderlerini buluşturan toplantının Adana’daki tüm önemli isimleri ve bölümleri bir araya getirdiğini vurguladı. Adana’ya katkı koyacak herkesin bulunması nedeniyle toplantının yararlı olduğunu dile getiren Başkan Sakarya, “Özellikle yuvarlak masalardaki tartışmalar muhteşemdi, çok güzel geçti, çok yararlı oldu. Sendikacısından eğitimcisine, öğretim görevlisinden işadamına, kamudaki bürokratlarına kadar insanlar masalara dağılmışlardı. Dolayısıyla önümüze gelen ankette sorulan her soruya verilen cevaplar ve tartışmalar gerçekten Adana için yol haritası oluşturabilecek sonucu ortaya çıkardı. Toplantının raporlanmasını, sonuçlarını, anketlerde çıkan sonuçların yayınlanmasını ve bizlere ulaştırılmasını heyecanla bekliyoruz. Buradan alınabilecek çok fazla ders ve değer var. Tartışmalar sonucunda Adana için çıkan çok doğru ve güzel değerlendirmeler var” diye konuştu.

FOTO GALERİ