Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

SAKARYA'DAN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Sakarya’dan seçim değerlendirmesi
 
‘Seçim tamam istikrar vakti’
 
‘Türkiye kazandı’
 
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkan Vekili ve Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Türk seçmeninin bir kez daha ülkenin aydınlık geleceği için istikrardan yana oy kullandığını belirterek, “Seçim tamam, şimdi istikrar vakti” dedi.
 
24 Haziran seçimini değerlendiren Başkan Ömer Faruk Sakarya, seçmenlerin önceki seçimlere göre daha fazla katılımla sandığa giderek oylarını kullanmalarının Türk Demokrasisi açısından sevindirici olduğunu vurguladı. Erken genel seçim ile birlikte ülkemize yönelik ekonomi üzerinden oynanan oyunların bozulduğunu bildiren Sakarya, seçim sürecinin tamamlanması ile birlikte belirsizliğin de ortadan kalktığını kaydetti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı’nı kazandığı seçimin ekonomiye yönelik etkilerinin piyasalara da yansıyacağını kaydeden Sakarya, sandıkta alınan sonucun döviz kurları ve borsa endeksi dahil tüm ekonomik göstergelerde olumlu etkilerinin kısa süre içerisinde görüleceğini vurguladı. Türkiye ekonomisinin saldırı altında olduğuna dikkat çeken Sakarya, açıklamasında şunları söyledi:
 
 “1 Kasım 2015’teki genel seçimde, 16 Nisan 2017’deki referandumda hür iradesini ortaya koyarak istikrardan yana oy kullanan seçmenlerimiz, 24 Haziran seçimlerinde de Türk demokrasisi adına bir kez daha başarılı bir sınav vermiştir. Sandıktan çıkan sonuç belirsizliği ortadan kaldırmış, ülkemiz üzerinde oynanan ekonomi odaklı operasyonlara çok güzel bir cevap olmuştur. Sandıkta yaşanan demokrasi şöleni, dört bir tarafı ateş çemberinde olan ülkemize karşı hain planlar besleyen düşmanlarımıza verilmiş en güzel bir derstir. Milli iradenin tecelli ettiği bu seçimin ardından yapılması gereken ‘Güçlü Türkiye’ için el ele vererek, Türkiye’nin büyümesi, refah düzeyinin atması, üretimin artması için çalışmaktır. Milli hedefe ulaşmak için mazeret üretmeden birlik olmak şarttır. 24 Haziran seçimleri ile birlikte yeni bir döneme girmiş bulunuyoruz. Millet olarak sandıkta karar verilmiştir. Seçim tamamlanmıştır. Türkiye kazanmıştır. Vakit Türkiye’nin vaktidir, istikrar vaktidir. Başta ekonomi odaklı programlar olmak üzere ülkemizin parlak geleceğine yönelik adımların bir an önce atılacağına, Türkiye’nin milli hedefe ulaşıp, 2023’te dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olacağına inancımız tamdır.”

FOTO GALERİ