Üye Girişi

 • ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

  ADI KÜÇÜK GURURU BÜYÜK PROJE

 • ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

  ADANA SIFIRBİR'E KAVUŞTU

 • NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

  NOBEL ÖDÜLLÜ STIGLITZ ADANA’DA

 • ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

  ÇUKUROVA GİAD CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYINDA

 • ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD FATİH TERİM'İ KONUK ETTİ

 • EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

  EFSANE BAŞKANLAR ADANA'DA BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

 • HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  HAYALİMDEKİ ADANA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

 • SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

  SCHRÖDER, ÇUKUROVA GİAD İLE ADANA'DA

 • ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

  ÇUKUROVA GİAD, KRİZ KAHİNİ ROUBINI'YI KONUK ETTİ

 • 'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

  'HAİN PLAN DEMOKRASİYLE BOZULDU'

 • YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

  YERLİ OTOMOBİL İÇİN ADANA ÇAĞRISI

 • STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

  STRAW ÇUKUROVA GİAD'IN KONUĞU

 • ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

  ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

Önceki Sonraki

ÇUKUROVA GİAD SURİYE SINIRINDA

   Sınırdaki birlikleri ziyaret edip, moral verdiler
 
   Çukurova GİAD Suriye sınırında
 
   Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlerimizi özel bir heyetle sınırda ziyaret ederek, destek veren ilk kurum oldu.
   Kenti ve ülkesi için çalışan genç işadamlarının üye olduğu Çukurova GİAD, bu kez Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlerle buluşmak için özel bir program yaptı. Bu çerçevede, harekatla ilgili yetkili kişiler ve üst komuta kademesi ile yapılan istişareler sonunda, operasyon bölgesindeki askerlerimizin direk kullanacakları özel ürünlerden oluşan 1071 paket ile 20 jeneratör alınması kararlaştırıldı. Üyelerin desteğiyle hazırlanan yardım paketleri ve jeneratörler, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkan Vekili ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya başkanlığındaki 20 kişilik bir heyet tarafından, Kilis’te konuşlanmış olan askerlerimize teslim edildi. Operasyona aktif olarak katılan unsurlardan Jandarma Özel Harekat’ta (JÖH) görev alan askerlerimizle de bir araya gelen Çukurova GİAD heyeti, kahramanlarımızla sohbet edip, minnet duygularını ilettiler. Çukurova GİAD üyeleri ile askerlerin buluşup, kucaklaşması sırasında duygulu anlar da yaşandı. Bu organizasyona önem veren Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş da, Çukurova GİAD heyetini Kilis İl Jandarma Komutanlığı’nda ağırladı.
   Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 20 Ocak’ta başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nı (Afrin Operasyonu) televizyondan takip edebildiklerini kaydeden TÜGİK Genel Başkan Vekili ve Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, “Son zamanlarda gerçekleşen operasyonlar, terörde alınan mesafe ülkemizin bekası için çok önemlidir. Afrin operasyonunda teröristlerin yaptıkları tünelleri, yapılan hazırlıkları hayretler içerisinde izliyoruz. Bu hazırlığı yapanlar, o kadar parayı harcayanlar acaba neyin hazırlığı içindeydiler? Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, bu operasyonla bu hazırlıkları boşa çıkarmış, ülkemizin sınırlarını terör odaklarından temizlemek için canla başla mücadele etmiştir, etmektedir. Türkiye’nin dünyaca bilinen ve korku duyulan en önemli unsuru silahlı kuvvetleri, askeri kabiliyeti ve Mehmetçiklerdir. Allah askerlerimizin gücüne güç versin, daha büyük başarılarla ordumuzu muzaffer eylesin” dedi.  
   Afrin Operasyonu’nda Türk Milleti’nin tek yürek olduğunu kaydeden Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş da, “Türk Silahlı Kuvvetleri jandarması, polisi ve milleti ile bir bütündür. Bu harekatta da bunu ispat etmiştir. Silahlı kuvvetlerimizin diğer unsurları ile JÖH’ler ve PÖH’lerimiz çok güzel bir birliktelikle harekatı yürütüyorlar. Milletimizin hassasiyeti, operasyona bakış açısı, verdiği destekler de cephedeki arkadaşlarımızı mutlu etti. Çukurova Genç İşadamları Derneği’ne de bu destekleri için teşekkür ediyoruz. Bizim yanımızda olduğunuzu hissettirdiniz. Başkanımız sayın Ömer Faruk Sakarya’nın şahsında tüm üyelere teşekkür ediyoruz. Var olun. Sizler var oldukça askerimiz ve polisimiz daha güçlü olacaktır. Dünya ekonomi üzerinde dönüyor. Ekonomik olarak güçlü olursak tüm dünyayı dize getiririz. Bizim ekonomik olarak güçlü olmamızı istemeyenler terörü başımıza musallat ediyorlar. Siz işadamlarının da devletimize vereceği destek, yapacağı yatırımlarla, ekonomimizin güçlenmesiyle, daha güçlü bir ekonomiye sahip Türkiye’nin başına kimse çorap öremez” diye konuştu. Tümgeneral İlbaş, günün anısına Başkan Sakarya’ya teşekkür plaketi sundu.